Krásný den všem !!! 🙂

Před nějakou dobou jsem používala řasenku, která byla úžasná…jenže jak to bývá – přestali ji vyrábět a mě nezbylo než hledat jinou. Nakoupila jsem různé typy řasenek (Dermacol, Astor, Rimmel) a začalo testování. Od řasenky čekám, že mi vydrží celý den, nebude žmolkovat, vykouzlí krásné a černé řasy a nebude opadávat.  Důležité je rovněž, aby nedráždila oči a měla jednoduchou aplikaci.
Jenže –  žádná z nich nevydržela,  většinou jsem už odpoledne měla černé šmouhy pod očima a řasy nic moc.
Pak jsem objevila článek u jedné výborné stylistky ( díky Alenko ), která doporučuje řasenku Maybelline Lash Sensational. Měla jsem obavy z gumového kartáčku, protože mi nikdy nevyhovoval, ale rozhodla jsem se ji vyzkoušet.

Cena v DM nebo Rossmannu se pohybuje kolem 170,-kč.
Už při prvním líčení jsem byla nadšená, kartáček mě velmi mile překvapil, díky tvaru se přizpůsobí i v koutcích, perfektně rozděluje řasy od sebe a má intenzivní černou barvu. Řasy jakoby nadzvedne a natočí , vytvoří vějířovitý efekt. Při nanesení jedné vrstvy jsou řasy přirozeně zvýrazněné. Při dvou a více vrstvách můžete vykouzlit nádherně dlouhé a výrazné řasy.
Dalším bonusem je, že drží celý den, neopadává, nedělá šmouhy a nerozmazává se. Při denním používání vydrží asi 2 měsíce.
Další variantou je voděodolná verze. Poněkud hůře se nanáší, nevykouzlí tak dlouhé řasy, ale zvýrazní je.  Nepoužívala bych ji denně, ale při zvláštních příležitostech Vás nezklame ( např. návštěva aquaparku ).
Malou nevýhodou je odličování, protože opravdu drží. Doporučuji ji nechat chvíli pod tamponky s odličovadlem rozpustit a pak už jde skvěle.
Doufám, že Vám můj tip pomůže a budete spokojená.
Krásný den.  Petra 🙂